262 / 365


Şeyma Subaşı dün evlenmiş, Instagram'daki paylaşımlara baktım da genel olarak kendisi deli gibi eğleniyor Acun da bir köşede duruyor. Sanki kadın kendisiyle evlenmiş de Acun'u da davet etmiş gibi.

Bir de #seymacun diye etiket yapmışlar her okuduğumda peymacun, lahmacun diyesim geliyor. Böyle etiket yapacaklarsa fanlar eksik olsunlar. Ya da yok yok eksik olmasınlar, tam onlara uygun bir fan kitlesi.

Yalnız itiraf etmeliyim ki Şeyma Subaşı'ndan öğrenecek şeylerim varmış gibi hissediyorum bazen. Kadın hiçbir zaman eğlenceyi bırakmadı, hep mutlu ya. İnsan hiç mi birşey takmaz kafasına.
Evliliklerini tebrik edenler var ama ondan daha fazla sayıda küfreden, aşağılayan insanlar da var. Kadının hiç umrunda değil.
Ha bir de şampanya içtikleri videoda Melisa çok ses yapıyorsunuz anne diyor ama Şeyma Subaşı etrafa öpücük atıp kadeh tokuşturmaya devam ediyor ya işte o video ve şampanya patlatılmadan önce Melisa'nın elleriyle kulaklarını kapattığı fotoğraftan sonra çocuğa üzülmeye başladım.

İki de bir Şeyma Subaşı diyorum ama Şeyma Ilıcalı oldu artık tabi.

Bilerek fotoğrafta onları kullanmadım. İstemedim. Merak edenler Instagram'da görebilirler.

özlem

iletişim: ozlemkutlu2@gmail.com

4 yorum:

 1. Kim bu insanlar?
  Ne gibi faydaları var topluma ve hangi sıfatla gündem oluyorlar?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben bi faydalarını görmedim. Biri Tv'de diğeri internette kitleleri kendileriyle meşgul edip oyalama derdindeler sanki.

   Sil
 2. Şeyma subaşını tanımıyorum. Damat bildiğimiz acunmu. Allahım neler oluyor. Canım niye lahmacun istedi gece gece... bakıcam şimdi internetten merak ettim kimmiş😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bildiğimiz acun :) şeyma subaşı da acun daha evliyken adamdan çocuk doğurup 8 yıl sonra sonunda evlenmeyi başaran kişi

   Sil