247 / 365


Telefonumu teyzemlerde unuttum. Çok eksik hissediyorum... :(
Farkedince bi sigortalar indi bende resmen, minibüsteydim yolun sonrasını nasıl gittiğimi hatırlamıyorum. İneceğim yeri unuttum(zaten tam bilmiyordum ama anlardım herhalde) son durağa kadar gitmişim. Neyse ki inmeden şoföre ben inmeyi unuttum yaa öndeki araçlar aynı yoldan mı gidiyor diye sorunca beni başka minibüse bindirip yeniden para ödetmedi.
Telefonsuz o kadar mutsuzdum ki ona teşekkür etmeyi bile unuttum. Sonra metroda polislere, güvenlikçilere telefon edebileceğim yer sordum. Sesimin titremesini kontrol edemiyordum, ne kadar bağımlıymışım telefonuma meğer. Sağ olsunlar çok ilgilendiler, annemi aradım söyledim. Yapacak bir şey yok, gel dedi. Haklıydı, geri dönemezdim çünkü tam olarak nerede ineceğimi falan bilmiyorum farklı bir yoldan gelmiştim. Yüzüm bir karış, dokunsalar ağlayacak halde geldim yolu. Telefonsuz da yaşayabilirdim.
Eve geldiğimde annemin telefonundan teyzemi arayarak geldiğimi haber verdim, yarın enişten kargoya verir yollar dediğinde o kadar sevindim ki. İnşallah yarın akşama doğru elime ulaşır umuduyla kendimi toparladım biraz.
Sadece telefonum değil, saatim, alarmım, not defterim, müzik çalarım, oyunlarım da yok şu an. Bir de ben buraya yazıları hep telefondan giriyorum, evde laptop açmıyorum ama bugün açtım mecburen.

özlem

iletişim: ozlemkutlu2@gmail.com

12 yorum:

 1. Geçmiş olsun.

  Telefonsuz yaşayamaz hâle geldik evet. :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim.
   Maalesef öyle :(

   Sil
 2. Telefona gerçekten o kadar bağlı yaşıyoruz ki onsuz olduğumuz zamanlar dünyadan kopuyoruz :)) Alışkanlıktan da öte bağımlılık boyutuna geldi telefonla yaşamak :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen öyle, tam bağımlı tepkileri gösteriyoruz :s

   Sil
 3. Geçmiş olsun canım benim neyse ki unutmuşsun kayıp olmamış 😊😀 gerçekten telefonunuz yaşanmıyor bunu çok iyi anlıyorum 😊 sıkma canını canım benim 😊 sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Allah'tan kaybolmadı o zaman fotoğraf albümümn de giderdi :S

   Sil
 4. Sen yine iyisin, teyzende unutmuşsun, ben kaybettim bir de...:( ama 30 - 40 liraya aldığım, resim bile çekme özelliği olmayan üstelik arızalı, kapağı da kapanmayan bir telefondu, kargon yakında gelir merak etme:)şimdiden gözün aydın olsun. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Arızalı falan ama iş görüyormuş demek ki :) görevliler teyzende unuttuğuna emin misin diyip durdu ben de acaba mı demeye başladım ama emindim neyse ki teyzemdeydi gerçekten :) size de geçmiş olsun. şimdiden teşekkürler.

   Sil
 5. maalesef hepımız telefonumuzu bır yerlerde unutunca hep boyle oluyor :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok unutkanım bu aralar bi de ben yaa :(

   Sil
 6. Telefon olmazsa olmazlarımız arasına girdi.Çok geçmiş olsun sana.Ben de bu ara biraz unutkanım :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ya... teşekkür ederim, napcaz bu unutkanlıkla bilmiyorum :/

   Sil