260 / 365


Yaz meyvelerini özleyeceğim... Mandalinanın çıktığını görünce daha da sarıldım yaz meyvelerine. Greyfurt, portakal ve narı çok sevmiyorum. Mandalinayı da eh işte. Kış meyveleri genelde ekşi ya da asitli oluyor. Ayva dersen o da biraz az çiğneyince mideye oturuyor. Başka kış meyvesi aklıma gelmedi şimdi ama genel olarak aramız çok iyi sayılmaz.

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

4 yorum:

 1. Yaz meyvelerinden ençok kiraz, kavunu seviyorum. Karpuz da severim ama çok ağır, taşıyamıyorum:(kavun daha ufak taşınıyor. Armut ve narı ben de sevmiyorum nedense. Fotoğraf çok iştah açıcı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Karpuz ve kavunu ben de çok seviyorum. Ama kavunu daha çok severim. Dediğin gibi kolay taşınıyor 😬 ama tatlı olanı seçmek karpuza nazaran kavunda daha zor galiba.

   Sil
 2. Ekşi meyveleri bende sevmiyorum. Elma kış meyvesi değilmiydi. Bilemedim şimdi ama öyleyse kış meyvelerinden elma, yazın Allah ne verdiyse...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. elma sanırım hem yaz hem kış meyvesi. Haha ben de aynen :))

   Sil