272 / 365


Tembellikten gidip bir makyaj temizleyicisi almadığım için iki gündür göz makyajımı ıslak mendille temizlemeye çalışıyordum. Bugün nihayet aldım. Herkes tavsiye edip duruyor bunu, indirime de girmiş Watsons'ta, 15tlye aldım. Ama Garnier ile temizlerken pamuk simsiyah olurdu bununla temizleyince o kadar olmadı, o biraz şüphe uyandırdı bende acaba iyi temizlemiyor mu diye. Belki de iki gündür ıslak mendil kullandığım içindir.

---

Tuba ile (bakgokyuzune.blogspot.com) çok efsane bir şey yaptık. Meyveli yoğurt, taze meyve ve yulaf ile çok güzel birer bardak hazırladık. Magnolia gibi oldu biraz ama çok daha hafif ve lezzetli oldu. Bir de o kadar tatlı olmadı tabi. Koca bardağı nefes almadan bitirdik resmen 😁 artık sık sık yaparız herhalde.

---
Akşamları üşüyorum ve bu beni o kadar mutsuz ediyor ki :( hırka giymek istemiyorum, yorgana geçmek istemiyorum, sabahları sıcak yatağımı bırakmak zorunda kalmak istemiyorum, bir türlü ısınmayan evimizde donmuş şekilde kıpırtısız durma günlerime dönmek istemiyorum hiç hazır değilim yaaaa :(( kanım donuyor kan dolaşımım duruyor sanki benim bu mevsimlerde. O yüzden sonbahar ve kışı hiç sevmiyorum.

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder