249 / 365


Telefonum geldi :) Fotoğrafta görüldüğü gibi çok güzel kartona sarmışlar paketlemişler teyzemle eniştem sağolsunlar.

Bir teknik öğrendim internette, ho'oponopono yöntemi deniyormuş. Seni seviyorum, Özür dilerim, Beni affet, Teşekkür ederim diyorsun ve puff diye dileğin gerçekleşiyor :))

Dün işten bitik halde çıkmış eve doğru giderken içimden bu dört cümleyi sırasıyla tekrar ettim. Çok umut bağlayarak değil, öylesine, telefonum da yok boş boş durmayayım diyerek. Zaten internette inanmadan bile yapsanız işe yarıyor yazıyordu. Denemekten ne çıkar dedim. Söylerken odaklandığım şey yarın az iş gelsindi. Ve gerçekten de bugün işyerinde dünden daha rahattık. Fazla iş gelmedi. Galiba gerçekten işe yarıyor :D

Birlikte çalıştığım ablaya da anlattım onun da ilgisini çekti. Bu yöntemin anlatıldığı Zero Limit kitabına bakıyoruz şimdilerde.

---

Hamsi tatlısını duyan var mı? Ofis'teki Trabzonlu arkadaş hiç yememiş ama Van'lı arkadaş yemiş ve bayılmış. Bir dene parmaklarını bile yersin dedi ve çok ciddiydi. Çok merak ettim.

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

2 yorum:

  1. Bende Vanlıyım. Ne hikmetse en ilginç şeyler hep bizim başımızın altından çıkıyor :)) artık

    YanıtlaSil