251 / 365


Üsküdar'da Kırkambar Sahaf diye bir yer var, Kaymakamlığın karşısında. 11 Eylül'e kadar tüm kitaplarda %50 indirim yapıyorlar. Kapış kapış gitmiş çoğu ama hâlâ dolu ve çok güzel kitaplar var yolunuz düşerse bir uğrayın.

Ben de bugün gittim ve Tibetin Gençlik Pınarı 1 ve 2inci kitapları ile Aşk ile ilgili cevaplar kitabını aldım :) Mesnevi'den cevaplar diye bir kitabım var kitaba soru soruyorsunuz rastgele sayfa açıyorsunuz size cevap veriyor. Aynı o kitaptan bu da ama daha küçük. 10 liraydı ama yarı fiyatına aldım yani 5 lira :) Fotoğraf da kitaptan bir sayfa. Bir soru sordum ve bu çıktı. Sizin de aşk ile ilgili aklınıza takılan soru neyse onun cevabı olsun :)

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Eski yazılımcı, şimdi kamu personeliyim. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

iletişim: ozlemkutlu2@gmail.com

2 yorum:

 1. Merhaba, sitenizi harika buluyoruz. Sitemizin ziyaretçileri de blog sitenizden överek bahsediyorlar. Sizleri de "Türkiye'nin En Harika Blogları" arasında görmek isteriz. www.blogumharika.com 'a blogunuzu eklerseniz çok seviniriz. Blog sitenizi eklemek için lütfen tıklayınız.


  Web : http://www.blogumharika.com
  Mail: iletisim@blogumharika.com
  Tel : +902123127066

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, çok teşekkür ederim 😊 ekledim.

   Sil