228 / 365


Geçenlerde bir gün, eyebombing'in ilk günüydü sanırım, bir pastaneye gittik çok beğendim falan demiştim ama adını bilmiyordum. O pastanenin adı Bitez'miş. Aklıma geldi canım çekti gidip alayım dedim öğle tatilinde, bir tek kendime almayayım ofistekiler de yesin diye yarım kilo aldım. Herkes bayıldı, son bir tane kalınca ancak aklıma geldi fotoğraf çekmek :)
Tavsiye ederim, lezzetli ve taze şeyler var. Pastası da çok güzelmiş diyorlar ama daha deneyimlemedim.

---

Dünkü kedicik sahibi arkadaşa sonunda blog ismi bulduk :)) dünden beri başının etini yedim hadi bul bir isim de açalım diye. Sonunda içimize sinen bir isim ve tema ile hazırlandı blog ama henüz hiç yazı olmadığı için adresini sonra vericem. Ya da versem mi? Neyse sonra sonra 😁

---

Eve bazen(çoğunlukla) babam benden önce geliyor. Bugün de ayakkabıları kapıdaydı geldiğimde ama ek olarak tanımadığım bir erkek ayakkabısı daha vardı. Offf ya annem yok nasılsa diye iş arkadaşlarını mı getirmeye başladı diye içimden söylenerek açtım kapıyı ve sürpriiiiizzzz! Annem ve kardeşlerim hava bozuk diye yazlıktan çıkıp gelmişler, bana sürpriz yapmak için ayakkabılarını saklamışlar ve kardeşimle konuşmuştuk gün içinde ama bana hiç bir şey dememişti. Bu arada tanımadığım ayakkabı da babama aitmiş.

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

4 yorum: