235 / 365


Değişik bir gündü. İşyerinden biri bana bu kitabı hediye etti durup dururken. Çok okuduğum bir tarz değil çünkü çok şişiriyorlar dini şeyleri bu tür kitaplarda. Bu kitap da öyle mi bilmiyorum gerçi daha okumadım. İçinden gelmiş, bana uygun görmüş, hediye vermek istemiş sağolsun. Şaşırdım. Mutlu oldum.

Normalde WhatsApp'ımda bir grup dışında pek kimse yazmaz. Akşama doğru bir baktım 6 kişiden sohbet var. Aylardır görüşmediğim kişiler yazmış ve ana giriş konusu ortak: hiç sesin soluğun çıkmıyor naber?

Bu kadar ilgi alaka, hortlayan insanlar hayırdır inşallah diye düşündüm aklıma ametist kolyem geldi. Bugün ilk defa taktım ve bu kadar etkili olabilir mi gerçekten? Yoksa bugün genel olarak herkes için yolunda giden bir gün müydü? İnşallah ikisi birdendir. 😁 Mikrofon sizde 😄

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

10 yorum:

 1. Bugun benim heyheylerim üstümde ametist kolyeden olduğunu düşünüyorsan hemen bende istiyorum 😂😂🙈

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahhaah 😂😂 yarın da bakalım hâlâ böyle devam ederse hemen alın siz de😀

   Sil
 2. Ametist taşıyla ne kadar ilgilidir bilemiyorum taşlar ile ilgili pek bilgim yoktur ama bence bu güzel olaylar belki yakında belki çok eskiden yapılan güzel davranışların dönüşüdür.
  bu tohumlar ekilmiş şimdi de tek tek meyve veriyorlar.
  Ektiğini biçer ya insan,işte bu öyle bişey olsa gerek❤
  Ne mutlu size.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah öyledir çok teşekkür ederim 😊 😘😘

   Sil
 3. Ayy o 'sesin soluğun çıkmıyor' culara çok tepkiliyim, yahu madem öyle sen ara sor değil mi! :D
  Bence o ametistin etkisi, benim günüm o kadar da aydınlık değildi galiba.. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç sorma yaa ben de uyuz oluyorum, rol de yapamıyorum artık mesafeli davrandım devamı gelmedi o yüzden sessizlige geri döndü WhatsApp şu an 😁
   Olabilir ya demek ki nasıl bir aura güçlendirdiyse kilometreler ötesine enerji yolladım bugün 😄
   Allah bugünleri aratmasin yarınınız çok güzel geçer inşallah.

   Sil
 4. nasıl bi kolyeymiş o, ben de istiyorum :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ametist taşını kolye diye takıyorum Büşra'cığım gerginliğe sinire strese negatif enerjinin atılmasına birebir. Kesin almalısın :)

   Sil
 5. Evde bir yerlerde duran ametisti bulup takayım hemen bakalım neler olacak merak ettim. Ama senelerdir görüşmediğim insanlarda çıkıp ben hayırsızmışım gibi mesaj atmasın istemem onu da :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tak bakalım neler olacak :D aman eksik olsunlar zaten :))

   Sil