Haftalık YouTube


Datça'dan dayımlar geldi ve geldikleri akşam çoluğu çocuğu toplayıp Enes Batur'un filmine götürdüler bizimkilerle birlikte. Çünkü İstanbul demek AVM demek, AVM demek sinema+alışveriş demek... Ama bilet bulamamışlar o yüzden girememişler.

Filmin fragmanını izledim, bence kötü değil. Gidip izlemem sinemada ama internete düşerse izleyebilirim belki meraktan.

Şu an 19 milyon izlenmiş olan bu fragmanı ekleyerek bu haftanın dört videosunu paylaşmaya başlıyorum:***

Beyaz Show'dan bir kesit. Komik olmuş:***

Ruhi Çenet'in bu videosu içimi ürpertti:***

Ayrıca yine Ruhi Çenet'in, ne kadar kazandığını paylaştığı videosu ile de baya gaza geldiğimi belirtmeden geçemeyeceğim. 4.video da o olsun:

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

4 yorum:

 1. Ne yüksek kazanç rakamları var değil mi?

  2005 yılında adsense henüz yeni ülkemizde faaliyet göstermeye başlarken,kafayı kullananlar şu anda,en rahat para kazananlar arasında.Google'nin Youtubu satın alması ile internette görsel mana da yeni bir sayfa açıldı.

  Youutube'den para kazanmak için o dönemler de bir kaç arkadaşım yaşadığı Ülkeyi ABD olarak gösteriyordu.Çünkü Youtube ülkemize ödeme yapma seçeneğini açmamıştı henüz.Şimdi bakıyorum da bir dönem insanların alay ettiği yotuberler,şimdi milyoner olmuş.

  İşin başka bir boyutu daha var ki,bu hayli ciddi...Kolay para kazanma sevdalısı bir toplum olan biz,yakında komple video çelip youtube'den ödeme bekler hale geleceğiz. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ya, ben de abd seçiyordum ama bir şey eklemiyordum, belki ucundan tutsaydım şimdi fenomendim :))

   Gerçekten de youtube ile geçineceğiz galiba ilerde.

   Sil
 2. tişkir yutupta zaten geçiyo zaman bunlara da bakıyim :)

  YanıtlaSil