Geçen haftanın beğendiğim YouTube videolarıGeçtiğimiz hafta izlediğim, beğendiğim, aklımda kalan videolardan 4'ünü paylaşmak istedim. Belki siz de beğenirsiniz diyerekten :)

Gomedya.tv diye yeni bir kanala denk geldim. Korsan Görengil ile Astarotoloji :)
Aslında favorim balık burcu, her izlediğimde gülüyorum ve kime izletsem gülüyor ama benim burcum yengeç olduğu için yengeç'i ekliyorum buraya tabiki de. Biraz müstehcen olabiliyor anlatışı, bunun dışında çok komik güzel olmuş bence. İnşallah bozmazlar da bu komiklikte devam ederler.
***

Manuş baba eteği belinde + dönersen ıslık çal cover. Bu çocuk çok başarılı değil mi ya?(Berk Coşkun)
***

Doğu ekspresi - Biz evde yokuz. Doğu ekspresi videolarını izleyip izleyip özeniyorum. En kısa ve öz açıklayıcı olan video bu bence.
Bir türlü bilet bulamıyoruz ya... Bu kadar zor olduğunu bilmiyordum. Bir ay sonrasına bile bilet yok. Ne zaman çıkıyor satışa ve ne zaman bitiyor anlamıyoruz.
***

Pazarda meşhur olan çocuğa klip yapmışlar, şarkıyı evde erkek kardeşim sürekli söyleyince dilime dolandığı için ekleyeyim dedim. "Korktun mu?" diyen sevimsizden daha sevimsiz değil bence. Ayyy o kıza irrite oluyorum.

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Eski yazılımcı, şimdi kamu personeliyim. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

iletişim: ozlemkutlu2@gmail.com

10 yorum:

 1. Doğu Ekspresi bu aralar herkesin derdi, son bir ayın biletleri görüntülenebiliyor sadece onda da yer yok. Sebep olarak tur şirketlerinin biletleri topluca alması gösteriliyor ama bende takipteyim, bir şey öğrenirsem haber veririm. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet son zamanlarda iyice gündem olmaya başladı. Dediğin gibi tur şirketleri alıyor diyorlar, biletlerin satışa çıktığı sabit bir saat de yokmuş herhangi bir zamanda çıkarıyorlar hep takip etmek gerekiyor.
   Tamam canım teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Doğu ekspresi videosunu ben de izlemiştim. Özenmemek mümkün müü? :')

  YanıtlaSil
 3. doğu eksprsinin odalarını böyle hayal etmemiştim, resmen hayal kırıkklığına uğrayıp planımdan tamamen vazgeçtim :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayırrr vazgeçme ya, önemli olan o yolculuk :))

   Sil
 4. Kortun mu? Korkmadın mı falan filan :)))) artık neler olduğuna benim de aklım ermiyor :D

  YanıtlaSil