İlgimi çeken iki youtube kanalı


Bugün size dün akşam youtube anasayfama düşen bir videodan yola çıkarak keşfettiğim iki ilginç kanal göstereceğim. Birincisi Nyma Tang. Hayatımda görüdüğüm en güzel siyah kadınlardan biri. Kendine güveni olsun, parıldayan cildi olsun, ne dediğini anlamaya çalışmadan sadece hayran kalıp izledim.

Bir başka en çok beğendiğim siyahi kadın ise Nikki.


Duyanlarınız vardır, Jamie and Nikki diye bir instagram profilleri var. Şimdilerde youtube'da da varmışlar ama ben onları instagramda keşfettim.Neyse, Jamie ve Nikki'nin youtube kanalına henüz hiç bakmadığım için onu es geçiyorum.

Nyma Tang'ın bu görüntülerinin olduğu videsunu izlemek isterseniz link: https://youtu.be/wDsm5S5I7uw


❤️ 💛 💚 💙 💜


Bana ilginç gelen ikinci kanalın ismi ise Monami Frost.
Aşırı dövmeli ve piercingli olmasına gözüm o kadar takıldı ki videoyu kapatamadım. Sonra arkadan bir çocuk belirdi, sonra da bir adam. Kadın 'babamız da kahvaltı hazırlıyor' dedi mutfaktaki adamı gösterdi. Ben böyle görünümlü bir insanın hala anne babası ve kardeşiyle yaşıyor olmasına şaşırdım. Sonra babanın da dövme ve piercing konusunda kızdan geri kalmadığını farkettim. Daha sonra bunların meğer karı koca olduğunu öğrendim, küçük kızın da onların çocukları olduğunu.
Vegan bir aileymişler (yabancılarda vegan aileler ne çokmuş, çocuklarını da vegan yetiştiriyorlar ne kadar sağlıklı olduğu tartışılır).


Kulaklara bakar mısınız? Ayrıca, gamzelerde bile piercing var.


Bu da eşi. Çocuğun gerçek babası değil. Monami 15 yaşında hamile kalmış. Annesi ve kızkardeşi ile yaşıyorlarmış, o gün ellerindeki son parayı hamilelik testine vermişler ve hamile olduğunu öğrenmiş. Annesi çok anlayışlı yaklaşmış, kimse bu yaşta ne hamileliği dememiş. Doğurmuş büyütmüş. 19 yaşında da daha bir kaç aylığına tanıdığı bu adam ile hemen evlenmişler.Üvey baba ama dünyanın en iyi babası diyor. Dövme ustasıymış.


Küpe takmadığı zamanlarda kulak memesini kulağına geçiriyor :) Alnındaki kar tanesi dövmesi de marjinal.


Bu tarz yaşayan insanlar bana çok sorumsuz ve bencil gelirlerdi ama Monami ile kızının arasındaki iletişim o kadar tatlı ki. Arkadaş gibiler. Hakeza baba ile kız arasındaki iletişim de gayet iyi görünüyor.Mutlu Aile tablosu :)
Baba-kız kendi hazırladıkları Tabu'yu oynuyorlar, Anne de portakal yiyor arada onlara da veriyor. Televizyonun üstünde aile fotoğrafları var :)

Görüntülerini eklediğim videoyu izlemek isterseniz link: https://youtu.be/RXogPSqLf44

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

4 yorum:

 1. Oldukça marjinal bir aile, en güzeli de mutluluk tabloları.

  YanıtlaSil
 2. Gerçekten çok marjinal bir aile, bende görsem videoyu izlemeden geçemezdim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) ben duramadım bir kaç videosunu daha izledim, yazdığım bilgiler izlediğim videolardan topladıklarım :D

   Sil