326 / 365

 

Bugün öğlen birkaç arkadaş Saloon Burger'e gidip orada yedik yemeği. Hem çok lezzetli hem de uygun çok beğendim. İki hafta içinde üçüncü gidişim zaten 😁

Yemekten döndük, masamda bir paket gördüm ama hiç üstüme alınasım gelmedi. Çünkü kuryeler bazen gelip evrakları, paketleri ben yokken masama bırakıp kaşemi de kendileri basıp gidiyorlar. Arkadaşlar özlem sana gelmiş diyor ben de bakıyorum evet adım yazıyor ama hâlâ yok bana olamaz ne alaka diyorum. Meğer canımın içi sevdiğim bana sürpriz yapmış 😍 Bir de not eklemiş 😊 Acayip mutlu oldum.
Şekerlemeleri çok seviyorum diye jelibon, marshmallow dolusu bir paket yollamış. Bayıldımmmmm. Hem yedim hem dağıttım çok lezzetliydi 😋

Ve böylece de ilan etmiş oldum hayatımda biri olduğunu:)) Aslında haftaya söyleyecektim o İstanbul'a geldiğinde, ama bu güzel sürprizi de paylaşmadan edemezdim. Nasip bugüneymiş:)
Kendisi İzmir'de olduğu için he deyince görüşemiyoruz😔 maalesef. Böyle varlığını hissettirmesi çok hoşuma gitti. Günüm güzelleşti. Yüzüme koskocaman bir gülümseme yerleşti.
Bol gülümsemeli günlerimiz olsun hep inşallah. Hepimizin. ❤️😘

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Eski yazılımcı, şimdi kamu personeliyim. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

iletişim: ozlemkutlu2@gmail.com

8 yorum:

 1. ne güzel :) Allah mesut etsin

  YanıtlaSil
 2. Hayırlı olsun, çok güzel günleriniz olsun inşallah. :)

  YanıtlaSil
 3. Afiyet olsun canım benim😊 hayırlı uğurlu olur inşallah 😊sevgiler 😘

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim canım adaşım sevgiler :)

   Sil