10- Okuyun okutun


Fotoğraftaki beyaz kitap bir karikatür kitabı: Büyümek diye bir şey yok.

O kadar komik o kadar sevimli ki, kargo gelir gelmez açıp okumaya başladım ve yarım saat olmadan bitmiştir herhalde. Çok güldüm, tamamen hayattan gerçek anlar komik bir şekilde resmedilmiş.
Hemen arkadaşıma verdim okuması için, sonra başka bir arkadaş aldı okudu daha sonra bir arkadaş da eve götürdü okumak için. Tekrar bana geldiğinde evdekilere de sırayla okutmak istiyorum. Size de tavsiye ederim alın okuyun keyfiniz yerine gelsin :))
Kitapyurdundan aldım, 22 liraydı. Normalde 40 liraymış.

Mutluluk kürleri kitabını da YouTube’dan izlediğim gündem özel programından sonra merak edip aldım. Biraz inceledim, o da çok güzel görünüyor. Elimdeki kitabı bitirir bitirmez başlamayı düşünüyorum.

Elimdeki kitap: Sevgi bağı.


Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

12 yorum:

 1. Mutluluk kürlerini okudum diğerini ise not aldim

  YanıtlaSil
 2. Büyümek Diye Bir Şey Yok kitabını merak ettimm. Paylaşım için teşekkürler. :)

  YanıtlaSil
 3. Yanıtlar
  1. İçindeki sayfalar da böyle çizimlerden oluşuyor :)

   Sil
 4. Listeme aldım. Çok teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 5. Büyümek Diye Bir Şey Yok yaş grubu var mı acaba? 9 yaşındaki oğlum benim gibi sever kitapları.Uygunsa onun için bakacağım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kitapta belirtilen bir yaş grubu yok ama çizimlerde çocukların etkileneceği şeyler olmadığı için her yaş grubuna uygun olduğunu düşünüyorum... Ama mesela adet dönemiyle alakalı şeyler var, bilmiyorum belki espriyi anlayamayıp sıkılabilir de...

   Sil
 6. ay tamam bu kitap taam :)

  YanıtlaSil