Zoretanin | 3.ay bitti4.aya girdim. Doktor bu ay kan tahlili istemedi, önümüzdeki ay isteyecekmiş. Ramazanda kullanmamın problem olmayacağını söyledi.

Bu ay nasıl geçti ondan bahsedeyim biraz. Ramazanla birlikte su alımını azaltınca cildim biraz daha kurumaya başladı tabi, kremlemeyi ve su içimini arttırdım.
Bulaşık deterjanı alerji yapmaya başladı, ellerim, parmak uçlarım baya hassas. Yumurta soyamıyorum mesela, acıyor.
Elimin içi, parmak uçlarım soyuluyor bazen.

Bu ilaç bende çok fazla unutkanlık yaptı, göz göre göre aklımdan uçup gidiyor bazı şeyler. Unutmamak için içimden tekrarlıyorum mesela, tekrarlarken bile unutabiliyorum. Çok acayip. İçimdeki hayır, hayır gitme nidalarıyla birlikte yok oluyor.


Bunların dışında sıkıntı yok çok şükür.

---

Unuttuğum için sonradan ekleme: Gözlerimi sabahları açmakta zorlanıyorum bazen, çünkü kuruyup yapışıyor göz kapaklarım. Kapalı gözlerle lavaboya kadar gidip ıslatmam gerekiyor açılması için.

Bir de, burun içi yaralarım hiç bir şey yapmadan bitti.

Her gün, bioderm güneş kremi sürmeden dışarı çıkmıyorum.

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Eski yazılımcı, şimdi kamu personeliyim. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

iletişim: ozlemkutlu2@gmail.com

4 yorum:

 1. geçmişler olsun değer umarım bu sıkıntılara

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah :) çok teşekkürler

   Sil
 2. Çok geçmiş olsun canım benim sevgiler 😊❤en güzeline emanet ol

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim adaş :)

   Sil