Deeptone 😊


Blogların yaşama tutunmasında önemli bir etkin olduğu şüphesiz. Belki yeni bloggerların çoğu bir kaç yazı yazıp kimse uğramıyor diye pes edecekken senin ziyaretlerinle ve tanıtımınla yeniden cesaretleniyorlar.
Yıllar önce blog yazan bir eski arkadaşımın, blogumda senin bir yorumunu görüp deeptone hâlâ var mı ya demesi de blog aleminde ne kadar yer ettiğini ve hafızalarda kaldığını gösteriyor. Nasıl bir hayatın var ya da sen nasıl birisin bilmesek de farklı tarzın ve gizeminle hep buralarda olman çok güzel.

İlk mim'imi de senin vesilenle yapmıştım, blogunda beni tanıttığında ne kadar heyecanlanmıştım. İyi ki varsın. Her şey için teşekkürler. 😊

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Eski yazılımcı, şimdi kamu personeliyim. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

iletişim: ozlemkutlu2@gmail.com

10 yorum:

 1. 💕😊iyi ki var o güzel insan 💕emeğine sağlık canım benim ne güzel yazmışsın bende yazıyorum az kaldı 😊❤sevgiler canım benim 💕❤😊

  YanıtlaSil
 2. Herkesin hayatına sihirli değneğiyle dokunmuş gibi. Ne güzel:)

  YanıtlaSil
 3. Aaa bende yazayım bir kaç kişide gördüm kimse beni mimlememiş ama olsun..
  Dizide takibe alıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaz yaz :) başlatan kişi ile tanışık olmadığımız için bana da kimse bir şey dememişti ama ben dahil ettim kendimi :))

   Sil
 4. heey tişkirler yaa, ilginç bi hayatım yok yanii, gündüzleri işim ingilizce, yazılı sözlü çeviri yapıyom ve ingilizce dersleri veriyom, istanbulda yalnız yaşıyom, ailem izmirde, akşamları da evde ev işi yemek sonra da kitap film dizi müzik filan işte bir de blog, bloga her akşam giriyom, bir birbuçuk saat filan işte, evcilim, uyku severim, bir de şehirde gezerim işte yani, büyükada, kadıköy, beşiktaş, galata, eminönü, üsküdar, balat severim, öyküler de genelde yolda vapurda kafede metrodaki izlenimlerimden çıkıyor, okuma yazma seviyom, hayatım genelde eğitimle geçti, hep eğitim aldım yani, yalnızlık seviyom, utangaç, sessizim. olumlu, iyimser, neşeli, enerjik, ama hep kendi kendime yani :) ilginç bişi yok yani, kültür sanat edebiyat ilgi alanlarım, başka şeyle de ilgilenmem :) masabaşı çalışmayı seven şehirli işte :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Seni biraz daha tanımak ne güzel :) yalnız yaşadığını bilmiyordum, yaşını da merak ediyorum aslında, bazen büyük gibisin bazen de küçük gibi :))

   Sil
  2. liseden sonra, dört yıl üniversite, iki yıl master yaptım amerikada, ülkeye döndüm, bir süredir iş yaşamı işteğğğ :) anneme göre beşbuçuk, babama göre onaltı yaşındayım daimağ :)

   Sil
  3. çocuk ruhlu olduğun çok belli ama kimliğe göre 25 üstü olmalı o zaman :))

   Sil