Günün kombini

Özenirdim önceden böyle kombin yapan bloggerlara. Bu blogu açmadan önce takip ediyordum birkaçını ama artık pek yoklar galiba. Hep böyle yüzlerine bir şey kondurup, ya da nur indirip paylaşırlardı :))

Benim genel olarak bakarsak en çok takip ettiğim blog Çatı Katı İlkay'dı sanırım.
Kapalı olup da kombin oluşturmak bana daha zor geldiği için belki fikir olur diye bakıyordum, ilgimi çekiyordu.
Şimdi hatırlayınca merak edip yıllar sonra blogunu tekrar ziyaret ettim de, başını açmış, kaş yaptırmış(microblading), estetik yaptırmış bambaşka biri olmuş. Bu blog o blog muydu diye bir afalladım. O blogmuş.

Bir kadın daha vardı, Serra's Alternative Wardrobe idi blogu. Yeni evliydi. En son çocuğunun olmadığını ve hiç bir zaman olmayacağını öğrendiklerini, bir çocuk evlat edindiklerini söyleyip blogu instagramı falan kapatıp gitmişti. Tarzını beğeniyordum. Gitmeseydi iyiydi, hayat dolu biriydi.

Neyse, gelelim bana. Bugün bahar enerjisi dolunca içime, azıcık daha uyumlu giyinip de gideyim işe dedim. Sonbahar ve kış aylarında beni bıraksalar işe pijamayla gidecek olan ben, ilkbahar ve yaz gelince kendimi toparlamaya çalışıyorum. Toparlayana kadar yine sonbahar geliyor 😁

Bugün annem beni etekli, hanım hanımcık görünce dur fotoğrafını çekicem dedi çekti. Hazır çekilmiş fotoğraf varken bloğa kombin yazısı olsun dedim ben de. O kadar blog açmışım yazılar yazmışım, kombin yazısı yazmak içimde mi kalsındı 😁Yeşile olan sevdam kıyafetlerime de yansımış :))

Markalarını da yazayım mı, bence yazmayayım merak ederseniz söylerim :)

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Eski yazılımcı, şimdi kamu personeliyim. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

iletişim: ozlemkutlu2@gmail.com

4 yorum: