362 / 365


Bu ekran görüntüsü, büyük sanılan bir aşkın bitişinin resmi. Uzak mesafe ilişkisi olunca mesajlar da birkaç ayda 30 bini buluyor tabi...
Son zamanlarda sıkıntılar yaşamaya başlamıştık, olmuyor yapamıyorum diyerek son noktayı koydu karşı taraf.

Hayırlısı buymuş. Yeni yıla onunla girmek nasip değilmiş demek ki... 

Erkekler ne tuhaf, önce sizi hayatının aşkı olduğunuza inandırıyorlar. Sonra da sıkıntı görünce kaçıyorlar. 

Bu arada, yeni yılda yeniden seriye başlamayacağım.

Özlem K.

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.
(Güncelleme: 22 Ekim 2019'da bıraktım.)

16 yorum:

 1. Hayırlısı olsun, erkekler ah erkekler.. Bazen hiç üzülmeye değmediklerini düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 2. Herşeyin hayırlısı... hatta bu çok güzel başka bir başlangıca işaret ediyor kesinlikle. Cinsiyet farketmiyor aslında, illa ki birileri çabuk sıkılıyor, daralıyor, uzun ilişkilere yaşı tutmuyor (!) olabilir. Sizin için bu sene çok iyi olacak :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için :)

   Sil
 3. Boşver dilerim yeni yılda herşey güzel gönlünce olur canım benim Rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah sevgiler 😊❤

  YanıtlaSil
 4. Vardır her işte bir hayır. Demek ki daha güzel bir şey için hayatınds yer açılıyor diyelim buna biz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dediğin gibidir inşallah, teşekkür ederim.

   Sil
 5. Hayırlısı böyle imiş demek ki; Allah daha da iyileri ile karşılaştırsın seni inşallah. :) Seriye başlamayacak olmana üzüldüm ama. :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım benim hayırlısı olsun her şeyin. :)

   Sil
 6. Uzak mesafe ilişkisi her zaman sıkıntıdır ve bir şekilde bir sorun çıkarır elbet. Bardağa dolu tarafından bak belki de en iyisi olmuştur.
  Ayrıca seriye de devam edebilirsin. İlk yazdığın zamanları hatırlıyorum ve şu anki gözlerimin önünde. Kendini geliştirmişsin gibi. Sana iyi geldiğine inanıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim evet zor ama bunu bilerek başladık aslında, yine de kısmet değilmiş demek ki. Seriye başlamak geriyor beni, buraya her gün yazmaya alıştım nasılsa o yüzden anca bir iki gün ara verir yine yazarım diye düşünüyorum. Zaten bu seriye başlama amacım da biraz yazmaya alışmak içindi. Sen hiç yazmıyorsun ama azıcık da sen yaz :))

   Sil
  2. Tükenmişlik sendromum biter bitmez başlayacağım. Eskiden yazardım bol bol, bu ikinci blogum. Ama bakalım, umarım 2018 iyi gelir de bir şeyler yapabilirim. Umarım 2018 herkese iyi gelir.

   Sil
  3. İnşallah biran önce biter çok pis bir his tükenmişlik hissi :/... 2018 lütfen iyi gelsin hepimize, bir yılımız da mutlu geçsin artık valla bunaldım.

   Sil
 7. yeni yılda seri yapmaman her ne kadar "gözümüz arayacak" desemde doğru bir karar. Güzel şeyleri tadında bırakınca daha güzel oluyor. Haftada 1 veyahut 2 haftada 1 yayınla ama kaliteli güzel olsun yine okumaya, takip etmeye devam edelim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen, tadında bırakmak en iyisi :) çok teşekkür ederim.

   Sil