356 / 365


Ne kadar uyumlu bir gün, değil mi? 356 365 :)) 
Gün doğmadan akşam oluyor... Kutuplarda yaşıyoruz sanki, 6 aylık gece dönemine girmişiz gibi.

Bir süre tatlı yemeyi azaltmaya karar verdim, çok uyabildim mi bilmiyorum ama bugün canım tatlı çekince fotoğraftaki tablo çıktı ortaya.

Atkı yapmayı öğreten ipçi ablaya, atkının bitmiş halini göstermek nasip olmamıştı bir türlü. Bugün gösterdim çok beğendi, hatta fotoğrafını çekti instagram hesabına koyacakmış :)

özlem

iletişim: ozlemkutlu2@gmail.com

4 yorum:

 1. canım o kadar çikoaltalı pastalar, eklerler, cheesecake ler çekiyor ki anlatamam.. Fakat bir tane bile yiyemiyorum son 2 aydır. ablamın bir arkadaşı hamilelik döneminde çikolatadan nefret ettiğini ve daha yiyemediğini söylemişti. ben de bi insan nasıl çikolatadan nefret edebilir ki demiştim. şu an o durumdayım. görünce eski alışkanlık olarak istiyorum, alıyorum. yalnızca bir diş alıp, kusmak istiyorum. bak yiyebiliyorken ye, beni dinle :) ay çok güzeldi bir zamanlar bir kilo ekleri deli gibi yemek. Hele beşiktaşta pasta sanatı var. Orada insanlar 2 tane alır afiyetle bir saatte yerdi ben 15 tane alır, ayı gibi 3 dakika da bitirirdim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haha Büşraaa çok tatlısın 😁 ya hamilelik ne acayip şey midenin çikolata almaması çok ilginç 😱
   Yorumunu görünce eyvah dedim eklemeseydim keşke canını çektirdim kızın ama zaten yiyemiyormuşsun. inşallah doğumdan sonra eski haline dönersin çikolata yersin yine yaaa çikolatasız hayat nasıl çekilir :)) ama abartma tabi bir oturuşta 15 ekler nedir 😂

   Sil
 2. :) Ekler görünce canım çekti şimdi, öğlen gidip yiyeyim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim yerime de ye :D afiyet olsun şimdiden.

   Sil