355 / 365


Tuğba'yla ne zamandır giysi dikimi kursu arayıp bulamıyorduk. Özel kurs yok ya da hafta içi veriliyor, ismekte de haftasonuna koymuyorlar koysalar bile hafta içi haftasonu farketmeksizin ışık hızıyla doluyor hepsi hemen. Ama bugün mucizevi bir şey oldu adeta, Çiğdem abla müjdeyi verdi, İsmek yeni sınıflar açmış ve daha kimse kaydolmamış. Hemen kayıt yaptırdık ve hala inanamıyoruz. Öylesine bakıyordu Çiğdem abla, nasibimiz varmış demek ki :) 
Bir kişi vardı yazılan, biz de eklenince 3 kişi olduk şimdilik. Nisan'da açılacakmış kurs. Kartal çok da yakın değil ama olsun çok uzak da değil :)Çok güzel oldu yaaa çok heyecanlıyızzz :)) Bakalım inşallah hocamız, sınıfımız çok güzel olur da bir sürü şey öğreniriz.Akşam dersim vardı, dersten önce gezmelik Kadıköy'e geldi Tuğba da benimle:) yağmurluydu hava ama yağmurlu bir akşam Kadıköy'de olmak da güzeldi. Bu fotoğraf da bu akşamdan. Hâlâ Kadıköy'deyim, sınıftayım, dersin başlamasını bekliyorum.
Bu arada Tuğba bana birden fazla fotoğraf eklemeyi önermişti ama kesin bir şekilde hayır demiştim, güzel olur aslında şimdi yine düşündüm de. Bundan sonra ve yeni yılda tek fotoğrafla sınırlı kalmamaya karar verdim. Bu yazı da böylece ilk, birden fazla fotoğraflı 365 serisi yazısı oldu :)

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Eski yazılımcı, şimdi kamu personeliyim. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

iletişim: ozlemkutlu2@gmail.com

5 yorum:

 1. hadi hayırlı uğurlu olsun güzel ve zevkli oluyor ismek kursları bende gitmiştim bilgisayar kursuna çok güzel dostlar edindim hocamızda çok şeker bir bayandı :)) inşallah her şey güzel gönlünce olur canım benim sevgiler ...resimde çok güzel bu arada :))

  YanıtlaSil
 2. Ya varya şu an seni aşırı aşırı seviyorum. :) Bir senedir bir haftasonu kursuna denk gelmek istiyordum ama olmamıştı. Şimdi bende kayıt yaptırdım. Zaten Tuzla'da oturuyorum, eve de yakın, kursta görüşür kaynaşırız inşallah. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaaaa inanamıyorum :)) Sınıf arkadaşı olcaz yani :) çok sevindim <3

   Sil