353 / 365


Bugün hastayım, ama ilk gün olduğu için kimse kabullenemiyor. Ofiste biri gelip özlem hanım neden böyle üzgünsünüz neden bugün suratınız asık size gülmek yakışıyor böyle durmayın dedi üzgün değilim hastayım dedim. Hâlâ hiç bir şey için üzülmeye gerek yok elinizi yüzünüzü yıkayın dua edin iyi gelir demeye devam edince tamam teşekkür ederim deyip uzatmadım. Önümdeki sümüklü mendilleri de mi farketmedi acaba?

Müdürden yarın için istirahat izni istedim, sağolsun verdi. Kendi sağlık problemim olması dışında orada çalışanlara da bulaştırma riskim var tabi.

Eve gelip bi çorba pişireyim derken annemin zaten tarhana çorbası yapmış olması çok iyi oldu.

İnşallah yarına hiç bir şeyim kalmayacak, inanıyorum buna ben. Şırıl şırıl akan burnuma ve zonklayan başıma rağmen. Lütfen öyle olsun.

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

8 yorum:

 1. Çok geçmiş olsun canım benim Rabbim şifalar versin inşallah dikkat et kendine 😘😊sevgiler

  YanıtlaSil
 2. bence akşamdan bir ilaç içip düzgünce bir uyku çekmelisin. yarına hiç bir şeyin kalmaz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dediğin gibi yaptım canım ama gece değil de anca ertesi güne iyileşmeye çalışmaları başladı vücutta :) şimdi biraz daha iyiyim. teşekkürler.

   Sil
 3. Bol bol mandalina, portakal c vitamini al. Geçmiş olsun.

  YanıtlaSil
 4. Tarhana her hastalığın şifasıdır. Bol bol iç ve çokça geçmiş olsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet tarhana çok rahatlatıyor, çok teşekkürler :)

   Sil