352 / 365


Bir ara böğürtlen kollu hırka yapıyoduk Tuğba'yla, her yerde popüler oldu biz daha kimse bilmiyorken başlamıştık ama onlar bizden önce bitirip giydi :( kolları çok uğraştırdığı için elimize alamıyoruz bir türlü, alamayınca da bitmiyor tabi. Bugün biraz ördüm ama bu sene yetişmez bu...

Ama bu yılki ilk örgü olan atkımı çok severek kullanıyorum. Delikli falan ama baya sıcak tutuyor. Bu potansiyeli beklemiyordum iyi ki örmüşüm.

Bu arada Çiğdem ablayla bu yıl kendimize hedef koyduk, her ay iki kitap okuycaz okumayan ya hediye alacak ya da bi kutuya para koyacak. İyice bir netleştircez ceza kısmını iyice konuşamadık henüz ama hedef net, ayda iki kitap. İnşallah :)

Özlem K.

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.
(Güncelleme: 22 Ekim 2019'da bıraktım.)

4 yorum:

 1. Kolay gelsin biter inşallah tez zamanda 😊inşallah okursunuz kitap canım benim sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Bu kitap işini benimde yapabileceğim bir arkadaşım olsa keşke, yakınlarda okumayı seven kimse yok. Bende battaniye başladım bu arada üç beş sene sonraki kışa yetişir diye umuyorum. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Büyük işe kalkışmışsın inşallah bitirirsin :) istersen katıl sen de bize :)

   Sil