344 / 365


Bugün kızkardeşim ile 'Aile arasında' filmini ne gittik. Çok güzeldi, tavsiye ederim. Nautilus'ta neredeyse tüm salonları bu filme ayırmışlar, ona rağmen zor yer bulduk. Kızkardeş benden önce gidip aldı biletleri, iyi ki de öyle yapmış, son bir kaç yer kalmış çünkü. Ama aldığı yer tam da merdivenin üstündeki balkon gibi yerdi. Balkon diyince güzel yermiş gibi gelse de bizim boylar yetmedi önündeki duvardan dolayı. Gerçi yanımızda büyük bir çift vardı ve onların da tam bir görüş alanı yoktu bence. Sahnenin alttan bir buçuk karış kadar kısmını göremiyorduk. Biz de yükseltici aldık koltuğa 😁 işe yaradı. 
Filmi tavsiye ederim ama boynunuz 1,60 ve altında ise merdiven üstünü tavsiye etmem.
Bu arada biz ne zaman sinemaya gitsek bir yerlerde 8 numara çıkıyor. Ya salon no ya koltuk no 8 oluyor. Nedir hikmeti anlayamadık ama iyice dikkat çekici olmaya başladı.

---

Sabah sağanak yağmur yağıyordu ama öğlen durdu Allah'tan. Yakalanmadım kursa giderken. Şemsiye taşımak zorunda kalmadığım için mutluyum.

---

Yarın spor var, bu hafta hep yürüdüm bir yerlere, bugün de baya yürüdüm bacaklarım artık isyan etmeye başladı. Yarın nasıl olacak bakalım.

Özlem K.

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.
(Güncelleme: 22 Ekim 2019'da bıraktım.)

8 yorum:

 1. Bende bu filme gitmek istiyordum iyi oldu sizden fikir almış oldum 😊teşekkür canım benim güzel kardeşine de selamlar sevgiler 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Git kesinlikle pişman olmasın canım :) teşekkür ederiz

   Sil
 2. Uğurlu sayınız olmasın 8. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kardeşimin uğurlu sayısıymış, bu sayı çıkınca izlediğimiz film de çok güzel çıkıyor :))

   Sil
 3. Biz de dün izledik filmi.Çok eğlenceli ve keyifliydi ;)

  YanıtlaSil