340 / 365


Soğuk bir gündü.
Tıpkı bu seriye başladığım günkü gibi.
İşte bir seneyi daha bitirip yeni bir yıla başlıyoruz yine. Soğuk başlayıp soğuk bitiriyoruz. İlk yazısına baktım bu serinin, acayip hissettim. Hey gidi günler nasıl da hızlı geçiyor zaman.

Bugün Tuğba'yla spora yazıldık. Hayatımda ilk defa bir spor salonuna yazılıyorum. Bir aylığına zumbaya birkaç dersliğine de pilatese gitmişliğim var sadece. Şimdi fitness ve pilatese gidicez inşallah. Bir heyecanla, kendine güvenle kaydoldum ama sonra birden mutsuz hissetmeye başladım kendimi. Hareket etmek istemiyorum resmen. Daha şimdiden aşırı derecede üşeniyorum ve sorumluluk çok ağır geliyor. İnşallah istikrar sağlayabilirim...

Fotoğraf: unsplash

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

4 yorum:

 1. fitness ve pilates harika şeyler, tebrik ederim :) 3 ay sonra darısı başıma inş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler :) inşallah pişman olmam :D üç ay sonra bekliyoruz seni de o zaman :)

   Sil
  2. olmazsınn :) benim vucudum o kadar çok esnek değildir ki, yerdeki bir şeyi diz çökmeden alamam. ayaklarıma uzanamam dizlerimi kırmadan. spora başladığımda inanılmaz bir esneklik gelmişti. o zamanlar kilo sorunum da yoktu sırf esnemek için gdiyordum. ama insan kendini nasıl iyi hissediyor. hatta bağımlılık yapıyor, bir gün gitmesen suçlu hissediyorsun. önerim her gün gitmen konusunda :)

   Sil
  3. yaaa içimi rahatlattın çok teşekkür ederim :) haftada üç güne kaydolduk, sadece kadınlar için olan günleri aldık çünkü. sen nereye gidiyordun tavsiye edeceğin bir yerse bir sonraki aya onu da düşünebilirim.

   Sil