339 / 365


Akşam bir kaç arkadaşla buluştuk, dönüşte kar yağdı, fotoğraftaki koluma düşen bir tanesi. Aslında dolu yağdı da diyebiliriz ama çok da sert değildi. Biraz yağdı sonra yine yağmura çevirdi.

Bugün Aras kargoya uyuz oldum. İademiz vardı Tuğba'yla, Setbaşı'ndaki şubeye gittik cumadan beri kargo gönderimi yapamıyorlarmış. Ne saçma, nasıl cumadan beri düzeltilemez bu anlam veremedim doğrusu. Almadılar kargomuzu. Sistem yok dediler. Altunizade'de alınabiliyormuş ama işten anca çıkmışız elimizde poşetlerle koştur koştur gelmişiz işimizi halledemeden geri dönmek çok sinir bozucuydu. Altunizade'ye gitmelik vaktimiz de yoktu. İş çıkışı gittik yetiştik, iade ettik neyse ki. Hep şikayet ediyorlardı Aras kargodan, deneyimlememiştim, haklıymışlar meğer.

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Eski yazılımcı, şimdi kamu personeliyim. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

iletişim: ozlemkutlu2@gmail.com

6 yorum:

 1. Kargoların hepsi gıcık maalesef. Benim de Cuma günü verdiğim bir siparişim vardı. Cumartesi günü yetiştirememişler ve teslimat sağlanamadı yazmışlar internet sitelerine. Ben de sandım ki geldiler (tüm gün evdeydim) beni bulamadılar diye gittiler. Neyseki dün geldi kargo. Sabahta durumu öğrenmek için aradım bir saat güncelleştirme yaptılar, o yüzden sisteme bağlanamadıkları için bana da bilgi veremediler... Fıtık olur insan :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay bir de geldik bulamadık olayı var ki tam delirmelik, sırf onlar için dışarı çıkmıyoruz, kapıya yapıştırıp gidiyorlar evde bulamadık yazısını.

   Neyse ki kargona ulaşmışsın :)

   Sil
 2. Hoş gelmiş kar taneleri 😊oy oy ben tüm kargo şirketlerinden nefret ediyorum keza Aras kargodan da ne kavga etmiştim 😊gerçekten çok sinir bozucu oluyorlar ...geçmiş olsun canım benim 😊sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım, yurtiçi çok fenaydı bir ara ama düzelttiler kendilerini sanki. Aras iflah olmuyor sanırsam. :)

   Sil
 3. evet ya ben de çok çektim aras tan. ama al birini vur ötekine bunlar genelde. glaiba beni sıkıntıya düşürmeyen tek şirket ups oldu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hmm ups kullanmadım genelde yurtdışı alışverişlerinde daha çok gönderim yapılıyor galiba onda. İnşallah bir çeki düzene girer hepsi ya.

   Sil