323 / 365


Kızkardeşim ilk maaşı şerefine bize akşam yemeği ısmarladı bugün. Ben de ilaçların etkisi midir nedir doymak bilmiyorum. Ne var ne yok yedim resmen. İnsanın iştahının açık olması ne kötü bir şeymiş :/ midem full dolu olmasına rağmen canım hâlâ yemek istiyor...

Bugün maliyet muhasebesi son dersi işledik. Haftaya sınavlar var, beni stres basmaya başladı, yüzümü de sivilce tabi, hofff. Çok sıkıntılıyım keşke bu hafta izinli olabilseydim... Hiç çalışamıycam bu gidişle, kursun da bi anlamı kalmayacak. :(

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

4 yorum:

 1. Günü gününe bloğunu güncelleyen tatlı kızım. İlaçlar öyledir, geçmiş olsun canım. İnsan yaşlanınca sivilce derdi olmuyormuş meğer :) Gerçi yüzümde çıkmazdı ama allerji olduğumda çıkardı. Sevgiler kızım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim ablacım :) Benim hiç olmazdı 25ten sonra çıkmaya başladı deli oluyorum ya stres yapmaya gelmiyor :)) Sevgiler.

   Sil
 2. Sınavınızda başarılar diliyorum. Stres yapmayın desem de yapıyor insan. Umarım güzel neticelenir.Sivilcesiz bir hayat sizi bekliyor olsun. Sevgiler:)

  YanıtlaSil