318 / 365


Topaz taşını duydunuz mu? Ben bugün duydum Tuğba'dan ve hemen gidip aldık 🤔
Yengeç burcu heyecanı ya da sabırsızlığı mıdır nedir bu bilmiyorum ama aniden bir karar verip hemen harekete geçiyoruz Allah sonumuzu hayretsin :)

Çok bulunan bir taş değilmiş, taşçı abi siz nerden duydunuz bu taşı diye şaşırdı hatta. Pahalıydı baya. Biz de küpesini alıp arkadaş payı yaptık:)) küpenin biri benim kulağımda diğeri Tuğba'nın 😁
Kulağında beş delik var zaten birinde de bu küpe oldu. Ben de akşam eve gelirken eczanede kulağımı deldirdim. Üç tane var artık ve birinde de bu küpe var 😊
Ama istersek kolye olarak da kullanabiliriz. Zincir çekince araya, kolye oluveriyor. Küpeyim ben diye bas bas bağırmıyor.

Bu akşam bir ilk yapıp ders çalıştım. Garip bir his kapladı beni, kendi ders çalışmamdan duygulandım resmen 😁😁

Evhamlı hallerdeyim bu aralar, ara sıra geliyorlar bana. Durup dururken her durumun kötü ihtimalleri hatta en kötüleri aklıma gelip modumu dibe düşürüyor. Hiç bir şeyin garantisinin olmaması huzursuz ediyor. İnadına bazı şeylerin istediğim gibi gitmemesi de. Hayat bazen zor. Ama yapacak bir şey yok.

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

4 yorum: