312 / 365


AÖF kursuna yazıldım bugün. İnşallah bu sene bitiririm artık. Kendim çalışamıyorum bir türlü, illa derse girmem gerek. Ders dışında çalışma diye bir alışkanlık edinmedim bir türlü, 18 yıllık öğrencilik hayatım boyunca. Bu yüzden de hep ucu ucuna geçtim zaten. Ama çok özeniyorum çalışıp fark atanlara.

Bu sene ne kadar çok ayva tutmuş değil mi? Her yerde dolu dolu ayva ağaçları var. Fotoğraftakine bakmayın o daha ilk meyvesini veriyor :))

Özlem Kutlu

Merhaba, 1986 İstanbul doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Eski yazılımcı, şimdi kamu personeliyim. Bloggerlığın daha popüler olduğu ilk yıllarda bir çok blog açtım ama kısa süre sonra kapattım. Yıllar sonra geri döndüm. 5 Eylül 2016'dan beri bu blogta yazıyorum.

iletişim: ozlemkutlu2@gmail.com

10 yorum:

 1. Başarılı bir yıl olsun o zaman...

  YanıtlaSil
 2. Ben de ders çalışmayı seven tiplerdenim :) Sana da kolay gelsin canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belli oluyor zaten geldiğiniz konumdan :) karşılığını alırsınız hep inşallah. Teşekkür ederim :)

   Sil
 3. oooo hadi hayırlısı. uzun maratooon başlıyooooo :)

  YanıtlaSil
 4. Merhabalar.
  1988 yılında ÖSYM Sınav sonucu yerleştiğim AÖF-İş İdaresini, ilk dört yıl ara vermeden, sonraki dört yılı birer yıl ara vererek devam ettim ve bitiremeden terk ettim. Hiç kitapların sayfasını açmadan ilk yıl 9 dersten 6'sını verdim. Kalan o üç derse 7 yıl uğraştım, bir dersi geçsem, ikinci sınıftan ders alabileceğim ve bu bana şevk verecek. Ama maalesef 47-48 puanlarla kaybettim. Moralim bozuldu tabi ve bıraktım.

  Aman ha benim gibi vazgeçmeyin. Mutlaka devam edin ve diplomanızı alın. Size başarılar dilerim.
  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hadi ya, sinir bozucu oluyor gerçekten bazen.
   Ben de devam etmek ile vazgeçmek arasında çok gidip geldim ama yüzdüm yüzdüm ucuna kadar geldim madem bitsin bari diyip kursa yazıldım inşallah biter yoksa vazgeçmeyi tekrar gündemime almaktan korkuyorum :))

   Teşekkür ederim yorum için :)

   Sil
 5. Bence açık öğretim okumak örgün eğitimden daha zor, kursa kayıt olmak akıllıca, başarılar

  YanıtlaSil