95 / 365


Bugün yine bir dizi setine denk geldim: no:309.
Hiç beklemiyordum ama "kırgın çiçekler"den fazla ilgi gördü. Like'lar aldı başını gitti. Gençliğin çoğu gülmeyi ve umut etmeyi tercih ediyormuş demek ki diye düşünüp sevindim. Kırgın çiçekleri izleyip izleyip ağlayan gencecik kardeşlerim bende durumlarını sorgulama ihtiyacı hissettiriyordu çünkü.

özlem

iletişim: ozlemkutlu2@gmail.com

6 yorum:

 1. kırgın çiçekler dizisi artık beni sinir etmeye başladı gerçekten Hele ki Kemal karekterini hiç sevmiyorum adamı bulsam iki kaşık suda boğarım:) artık izlemiyorum diziyi gerçi annemle teyzem yüzün den izliyorum ya :)) No309 da artık saçmaladı bence ondan da soğdum izlemiyorum artık iyi ki benim bir dizim var arka sokaklar :) Onlarada raslarsan benden çok selam söyle :) Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahaha kimmiş ki bu kemal seni bu kadar sinirlendirmiş. 😁😁
   Arka sokaklar hala var mı? Denk gelir miyim ona da bakalım :))

   Sil
 2. Sana da hep dizi setleri denk geliyor bu aralar :)
  No:309 'u hiç sevmiyorum. Bir kore dizisinden alıntı ve saçma bir şekilde çevirmişler,orjinali kat kat daha güzel ve anlamlı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorma ya, geçen sene hep gelin damat fotoğraf çekimleriyle karşılaşıyordum bu sene de dizi çekimleri :))
   Bence de saçma bir dizi.

   Sil
 3. Beş yıldır İstanbul'dayım, hiç dizi veya film çekimiyle karşılaşmadım :) Ünlü birini bile görmedim; gördüğüm tek ünlü Taksim Metrosunda Balçiçek İlter'di; onun o olduğunu da o gittikten sonra öğrenmiştim :D Televizyondakiyle alakası yoktu. Ege'de yaşarken bile daha çok karşılaşıyordum böyle durumlarla. Bu arada Kırgın Çiçekler diye bir dizinin varlığından yazın sayesinde haberdar oldum. Evimde tv yok da... Netflix dünyasında yaşıyorum biraz da YouTube ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haha Balcicek İlter'i görmüşsün ama tanımamışsın o yüzden o da sayılmaz bence 😁 ben arada karşılaşıyorum böyle, bazen peşpeşe oluyor. Bir keresinde burnumuzun dibine Burak Özçivit gelmişti de onu da ilk öyle görmüştüm. Sanatçı ruhumdan dolayı sanatçıları kendi muhitime çekiyorum belki de :P
   Taksim Nişantaşı gibi yerlerde takilmadigim halde karsilasiyorum nasip olunca Allah Kısıklı'ya kadar getiriyor işte 😁

   Sil