Öylesine...


Görmek istemediğin insanları görmek zorunda olmak, yaşatılan haksızlıklara karşı hakkını arayınca daha fazla haksızlık görmek, bir türlü bir şeyleri düzeltememek, hazmedememek zor... İş hayatında mutlu olabilen var mı acaba? İşsizlik çok zor, iş hayatı ayrı zor...

özlem

iletişim: ozlemkutlu2@gmail.com

8 yorum:

 1. Maalesef ki Öyle canım benim Hayatın her türlü zorluklarını taşıyoruz sırtımızda bir yük gibi Dilerim Her şey güzel gönlünce olur Sevgiler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim, senin de her şey gönlünce olsun :)

   Sil
 2. aynen çok doğru işsizlik insanı hasta ediyor gerçekten. Ama bide işyeri kendisine eziyet gelen var.. Karışık işler..:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. "Büyüyünce ne olacaksın" sorusuna baştan savma cevaplar verdiğimiz için mi böyle oldu acaba :)
   İlgimiz alakamız hangi bölümde bilemedik şimdi de hiç bir şey memnun etmiyor... gerçi kim istediği mesleği yapabiliyor ki?
   hem istediğimiz mesleği yapsak da bitmiyor, iş yerindeki ortam geriyor bu sefer... aman ne bileyim. yorum için teşekkürler :)

   Sil
 3. Su akıyor yolunu buluyor. Bir ara bir yerde sekiz yl çalıştım. Bir ev işine girecektim emeklilik olayını sıfırlayarak oradan eve girecektim. Baktım ki oralı olan yok bastım istifayı. Benden iyisini mi bulacaklar. Sevdiğim iş gazetecilik ve onu icra ediyorum. Antenleri diktim pat diye bir iş tekliffi geldi. Dört misli maaşla hem de haftada iki gün çalışam bir gün izin şeklinde bir işim oldu. Tabi şansım da yaver gitmişti. Umarım sevdiğin bir işin ve mutlu olacağın bir hayatın olacak. Okudum üfledim ben çünkü. İyi dilekler mutlaka kalbi güzel olanları bulur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cesaretiniz için tebrik ederim, ne güzel her şey yolunda gitmiş de hemen istediğiniz sektöre yönelebilmişsiniz. Bende o cesaretin gramı yok :) zamanında işsiz kaldığım için işsizlik ürkütüyor.
   duanız, ilginiz, yorumunuz için çok teşekkür ederim...

   Sil
 4. Buldun mu iş :)
  sapsikanneblogspot.com.tr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İşim var çok şükür ama iş yerindeki haksızlıklar sıkıyor içimi o yüzden yazmıştım bu yazıyı :)

   Sil